Stargard – Berlin – Stargard bezpośrednio autobusem

1

Dzisiaj 24 czerwca br. uruchomione zostało regularne połączenie autobusowe Flixbus ze Stargardu do Berlina. Charakterystyczne zielone autobusy Flixbus będą odjeżdżać do Berlina codziennie z peronu 8 Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego o godz. 8:10, by o 11:20 dotrzeć do portu lotniczego Berlin Brandenburg.

Autobus w przeciwnym kierunku wyruszy o godz. 15:20 z Berlin ZOB, 15:40 z Berlin Sudkreuz i 16:05 spod lotniska Berlin Brandenburg – do Stargardu dotrze o 19:10.

Nowa trasa zapewni mieszkańcom Stargardu wygodne bezpośrednie połączenie z lotniskiem Berlin Brandenburg, autokar podjedzie bezpośrednio pod Terminal T1/T2. Następnie zatrzymywać się będzie również przy dworcu autobusowym Berlin ZOB i dworcu kolejowym Berlin Südkreuz. To przystanki bardzo dobrze skomunikowane z centrum Berlina, ale również umożliwiające kontynuowanie dalszej podróży autobusem lub pociągiem.

Linię obsługiwać będzie firma Follow me!. Wszystkie kursy realizowane będą nowoczesnymi autokarami Mercedes Tourismo, wyposażonymi w wygodne fotele, bezpłatne Wi-Fi, gniazda 230V/USB, WC, klimatyzację, Snack Bar. Do dyspozycji pasażerów będzie również dostępny interaktywny portal rozrywki pokładowej Flixtainmaint.

Bilety na przejazd Flixbusem na trasie Stargard – Berlin dostępne są już od 49,99 zł na stronie www.flixbus.pl lub w aplikacji mobilnej Flixbus.

(r), fot. – materiały prasowe

Poprzedni artykułGrunt to rodzina
Następny artykułŁatwiej nad morze – dwie jezdnie autostrady A6 na węźle Szczecin Kijewo dla kierowców


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

1 KOMENTARZ

  1. Lepiej skorzystać z kolej niemieckiej i na bilecie za 31 euro w pięć osób jechać do Berlina i z powrotem na tym samym bilecie plus cała komunikacja w Berlinie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj