Jest miejsce na Twój biznes

0

Jak informuje magistrat, w środę (30.06.) o 10:00 rozpocznie się webinarium, podczas którego będzie można dowiedzieć się więcej o możliwościach inwestycyjnych w Parku Przemysłowym Nowoczesnych Technologii.

O zwolnieniach z podatków, nieruchomościach, kompleksowej ofercie dla przedsiębiorców i sukcesach firm opowiedzą specjaliści m.in. z Urzędu Miejskiego, Stargardzkiej Agencji Rozwoju Lokalnego i Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Udział w wirtualnym spotkaniu jest bezpłatny.

Aby dołączyć do webinarium, wystarczy do poniedziałku (28.06.) do 12:00 wysłać e-mail na adres: [email protected]. W wiadomości trzeba podać nazwę firmy, imiona i nazwiska uczestników wraz z ich adresami e-mail, na które otrzymają linki do wirtualnego spotkania na platformie 3CX. Prezentacji może posłuchać każdy, kto jest zainteresowany inwestycjami PPNT. W programie znalazła się także prezentacja oferty biurowca SARL. Na zakończenie przewidziano sesję Q&A, gdzie będzie można zadawać pytania.

Podczas webinarium zostanie również zaprezentowana nowa strona internetowa www.ppnt.stargard.pl. Całe spotkanie powinno trwać około 90 minut. Szczegółowy program jest w zaproszeniu – załącznik tu: https://www.stargard.pl/aktualnosci/mamy-miejsce-na-twoj-biznes

(r)

Poprzedni artykułGryfy dla zasłużonych trenerów
Następny artykułDragrats III Festival. Będą grzmieć i brzmieć


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj