Zaszczep się w parku – do wyboru Pfizer lub Johnson&Johnson

0

3.07. (sobota) od 15:00 do 21:00 w Teatrze Letnim będzie można zaszczepić się przeciwko koronawirusowi preparatem Pfizer. Nie trzeba się wcześniej rejestrować – wszystko można załatwić na miejscu w mobilnym punkcie. Tydzień później 10.07. (sobota) między 12:00 a 18:00 na stargardzian będą czekać jednodawkowe szczepionki Johnson&Johnson. To dobry wybór, jeśli chcemy dostać paszport szczepionkowy przed wyjazdem na wakacje.

Na szczepienie w Teatrze Letnim, w Parku Chrobrego, można przyjść w dowolnym momencie, a później zostać na bezpłatnych koncertach w ramach Coolturalnych Wakacji. Warto się pośpieszyć, bo liczba dawek na oba terminy jest ograniczona. Więcej informacji tutaj. Na miejscu będzie dostępna ankieta przed szczepieniem. Można ją również pobrać tu: https://www.stargard.pl/aktualnosci/zaszczep-sie-w-parku i przynieść wypełnioną do mobilnego punktu. Dzięki temu usprawni się cały proces kwalifikacji do szczepienia. Koniecznie trzeba też zabrać ze sobą dokument potwierdzający tożsamość.

Cały czas można też zaszczepić się w Stargardzkim Centrum Kultury. Punkt działa od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00, więc mamy możliwość wybrania najlepszej dla siebie pory. Dostępność preparatów jest naprawdę duża, dlatego stargardzianie nie muszą jeździć na szczepienia poza miasto. Terminy są umawiane nawet z dnia na dzień.

Aby się zapisać na szczepienie do SCK trzeba:

– wejść na stronę www.pacjent.gov.pl i zarejestrować się elektronicznie,

– zadzwonić na bezpłatną infolinię – tel. 989 lub pod nr 880 333 333 (całodobowo, 7 dni w tygodniu) – i jako wybrane przez siebie miejsce wskazać Punkt Szczepień Powszechnych: Stargardzkie Centrum Kultury (Ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 105, Stargard),

– wysłać SMS o treści SzczepimySie pod nr 664 908 556 lub 880 333 333,

– zadzwonić bezpośrednio do punktu w SCK – tel. 667 627 600 lub 667 627 598 (od poniedziałku do piątku, 8:00-15:00).

(r) – za: UM w Stargardzie

fot. Paweł Bieg

Poprzedni artykułMammografia. Zbadaj się bezpłatnie
Następny artykułPLK ruszają z przebudową wiaduktu przy ul. Składowej


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj