Serce dla Jasia

0

Przez cały lipiec i sierpień zysk ze sprzedaży plastikowych zakrętek wrzucanych do serca przed Urzędem Miejskim wesprze rehabilitację Jasia Sączka. Każdego dnia chłopiec wymaga intensywnych, kosztownych zabiegów, dzięki którym ma szansę na poprawę komfortu życia. Każdy może pomóc Jasiowi, a jednocześnie zadbać o środowisko.

Jaś przyszedł na świat w 2017 r. Urodził się jako skrajny wcześniak – w 28. tygodniu ciąży – i ważył tylko 1100 gramów. Od pierwszych chwil życia zmagał się z trudnościami. Był podłączony do respiratora, przeszedł zakażenie paciorkowcem, zdiagnozowano u niego wodogłowie i dziecięce porażenie mózgowe. Żeby pomóc chłopcu, wystarczy wrzucić plastikowe nakrętki do metalowego serca ustawionego tuż obok wejścia do Urzędu Miejskiego przy ul. S. Czarnieckiego 17.

Trwa akcja MIEJskie SERCE. Nakrętki odbierają osoby, które potrzebują pieniędzy na leczenie, zakup sprzętu rehabilitacyjnego i wydatki związane z niepełnosprawnością – swoją lub dziecka czy innego członka rodziny. Aby je otrzymać, trzeba wypełnić formularz. Szczegółowe informacje i załączniki do pobrania są tutaj.

(r), fot. UM w Stargardzie

Poprzedni artykułCzyj to telefon?
Następny artykułCOOLturalne Wakacje 2021 – kino, muzyka, folklor


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj