Johnson&Johnson od ręki w SCK

0

W Stargardzkim Centrum Kultury, w czwartek, piątek i poniedziałek (8, 9 i 12.07.), będzie można skorzystać z jednodawkowej szczepionki Johnson&Johnson. To dobra i wygodna opcja dla osób planujących wyjazd zagraniczny, które potrzebują jak najszybciej paszportu szczepionkowego. Zainteresowanie takim rozwiązaniem jest duże, dlatego warto się pospieszyć ze zgłoszeniem do SCK.

Przed przyjściem do punktu szczepień najlepiej zapisać się w najwygodniejszy dla siebie sposób:

– wejść na stronę www.pacjent.gov.pl i zarejestrować się elektronicznie,

– zadzwonić na bezpłatną infolinię – tel. 989 lub pod nr 880 333 333 (całodobowo, 7 dni w tygodniu) – i jako wybrane przez siebie miejsce wskazać Punkt Szczepień Powszechnych – Stargardzkie Centrum Kultury (Ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 105, Stargard),

– wysłać SMS o treści SzczepimySie pod nr 664 908 556 lub 880 333 333,

– zadzwonić bezpośrednio do punktu w SCK – tel. 667 627 600 lub 667 627 598 (od poniedziałku do piątku, 8:00-15:00).

Przed przyjściem do punktu najlepiej wypełnić ankietę (załącznik tu: https://stargard.eu/aktualnosci/johnson-od-reki-w-sck/). Dzięki temu usprawni się cały proces kwalifikacji do szczepienia. Koniecznie trzeba też zabrać ze sobą dokument potwierdzający tożsamość.

Cały czas w SCK odbywają się też szczepienia preparatami Pfizer i AstraZeneca. Punkt działa od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00, więc mamy możliwość wybrania najlepszej dla siebie pory. Dostępność preparatów jest duża, dlatego stargardzianie nie muszą jeździć na szczepienia poza miasto. Terminy są umawiane nawet z dnia na dzień.

(r) – za: UM w Stargardzie

fot. Paweł Bieg

Poprzedni artykułSBO 2022. Można zgłaszać propozycje
Następny artykułRowerowa Stolica Polski. Stargard w czołówce – wykręcił 219 tys. km


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj