Szarża Ułańska. Czołganie pod Rosomakiem, bieg po oponach i podobne atrakcje

0

OSiR przedłużył elektroniczną rejestrację do 3. edycji „stargardzkiego Runmageddonu”, czyli Szarży Ułańskiej. Impreza odbędzie się w sobotę 10.07. na stargardzkim poligonie wojskowym przy okazji święta 14. Batalionu Ułanów Jazłowieckich. Start o 10.00.

Jest to bieg inny niż wszystkie. Do pokonania na około 6-kilometrowym dystansie są przeszkody naturalne i specjalnie przygotowane przez organizatorów: m.in. rów z wodą, 1,5-metrowa ściana, skok przez BWP-1, czołganie pod Rosomakiem, skok na i ze Stara, bieg po oponach, równoważnia, czołganie pod drutem kolczastym, tunel podziemny, a także basen z wodą i pianą.

Start i meta, jak również biuro zawodów zlokalizowane będą na terenie strzelnicy wojskowej (wjazd od ronda przy skrzyżowaniu al. Żołnierza i ul. 9. Zaodrzańskiego Pułku Piechoty). Start pierwszej fali o 10.00.

Najlepsi w kategorii kobiet i mężczyzn zdobędą pamiątkowe medale i zestawy nagród.

W dwóch poprzednich edycjach tej imprezy rywalizacja o podium była bardzo zacięta, a zabawa – przednia, co widać na zdjęciach.

Więcej informacji, regulamin i zapisy na stronie www.aktywnystargard.pl.

Formularz zgłoszeniowy jest otwarty do środy włącznie. W dniu biegu zapisy będą możliwe, ale tylko w przypadku wolnych miejsc (od godz. 8.00).

(r), fot. – źródło: OSiR Stargard

Poprzedni artykułRowerowa Stolica Polski. Stargard w czołówce – wykręcił 219 tys. km
Następny artykułO!Mega czeka – wrzuć coś na zrzutkę


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj