Konopnickiej. Coraz więcej odnowionych kamienic

1

Trwa remont kolejnych budynków Stargardzkiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Już wkrótce nowy wygląd i funkcjonalność zyskają kamienice przy ul. M. Konopnickiej 2 i 3. To nie tylko poprawa estetyki tej części miasta, ale również większe bezpieczeństwo i wygoda mieszkańców. Przy tej ulicy prawie skończony jest też remont budynku nr 10.

Lokatorzy odnawianych przez STBS kamienic zyskują m.in. centralne ogrzewanie i ciepłą wodę z sieci miejskiej. W ramach inwestycji wykonywane są również toalety w mieszkaniach, w których do tej pory ich nie było. Wszyscy korzystają także z wyremontowanych klatek schodowych. Ładniej jest też na zewnątrz. Ściany budynków są docieplane. Pojawia się nowa elewacja, która poprawia estetykę całej ulicy.

STBS sukcesywnie remontuje kolejne kamienice w różnych częściach miasta. W ubiegłym roku przy ul. M. Konopnickiej blask odzyskał budynek nr 8. Wcześniej odnowiono również kamienice na pl. Św. Ducha 26, ul. S. Czarnieckiego 19, ul. Bogusława IV 22 i ul. Wojska Polskiego 78a.

(r), fot. UM w Stargardzie

Poprzedni artykułMaraton MTB dookoła Miedwia. Trwają zapisy
Następny artykułKarta Dużej Rodziny w nowej aplikacji


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj