Karta Dużej Rodziny w nowej aplikacji

0

Od lipca posiadacze ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny mogą ją wyświetlić w bezpłatnej aplikacji mObywatel. Jest ona do pobrania w sklepach Google Play i App Store. Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej wygasiło już poprzednią aplikację do obsługi KDR, czyli mKDR.

Aplikacja mObywatel pozwala m.in. na przekierowanie użytkowników na portal Emp@tia. Jest tam mapa partnerów KDR wraz z lokalizacjami i zniżkami. Członkowie rodzin wielodzietnych cały czas mogą też korzystać z tradycyjnych (plastikowych) kart. Szczegółowe informacje na temat KDR w aplikacji mObywatel są tutaj.

Oprócz ogólnopolskiej karty, duże rodziny z naszego miasta mogą również otrzymać Stargardzką Kartę Mieszkańca (dającą takie same korzyści i zniżki co wcześniej Stargardzka Karta Dużej Rodziny). To propozycja dla rodzin, które mają trójkę lub więcej dzieci. Jej posiadacze mają do wyboru aplikację mobilną albo tradycyjną plastikową kartę. Więcej informacji o SKM tutaj. Dodatkowo można również założyć Zachodniopomorską Kartę Dużej Rodziny. Szczegóły tutaj.

(r), fot. UM w Stargardzie

Poprzedni artykułKonopnickiej. Coraz więcej odnowionych kamienic
Następny artykułZmiana obsługi klientów Wydziału Komunikacji


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj