Atrakcyjniej przy SP nr 4

0

W Stargardzie w kolejnym miejscu pojawiła się całoroczna ziemna trampolina. Taka forma zabawy cieszy się bardzo dużą popularnością wśród najmłodszych stargardzian. Tym razem trampolina uzupełniła plac do ćwiczeń przy Szkole Podstawowej nr 4. Już niedługo ruszy tam kolejna duża inwestycja – budowa nowoczesnego boiska do piłki nożnej.

Trampoliny ziemne pojawiają się w kolejnych miejscach w całym Stargardzie. Korzystają z nich już dzieci na placu zabaw przy ul. Armii Krajowej oraz w parku Chrobrego. Trampolina na os. Chopina to projekt wybrany przez mieszkańców do realizacji w ramach Stargardzkiego Budżetu Obywatelskiego. Już w połowie sierpnia poznamy pomysły, na które będzie można głosować w tegorocznej edycji SBO. Szczegóły są tutaj.

Jeszcze w wakacje przy SP nr 4 rozpocznie się inwestycja bardzo oczekiwana przez uczniów i okolicznych mieszkańców. Przy placówce powstanie duże, nowoczesne boisko do piłki nożnej. Będzie miało wymiary 43 m x 21 m i nawierzchnię z syntetycznej trawy, która spełnia wymogi FIFA. Pojawią się dwie bramki, piłkochwyty, a także ogrodzenie z siatki, chodnik i stojak na rowery. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, nowe boisko będzie do dyspozycji uczniów SP nr 4 i mieszkańców osiedla jeszcze w tym roku.

(r), fot. UM w Stargardzie

Poprzedni artykułHip-Hop Festival Stargard z Kubańczykiem 
Następny artykułTalenty i pasje uczestników Warsztatów Plastycznych 2020/2021


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj