Święto Policji

0

Coroczną uroczystość z okazji tego święta funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie zorganizowali w swojej siedzibie przy ul. Warszawskiej 29. To czas szczególny dla policjantek, policjantów oraz pracowników policji – to dzień odznaczeń, awansów na wyższe stopnie i podziękowań za ciężką służbę.

W uroczystej zbiórce – poza funkcjonariuszami – uczestniczyli też: stargardzki poseł, przedstawiciele samorządów miasta, powiatu i gmin, związków zawodowych i służb mundurowych.

– W Stargardzie nieustannie staramy się zapewnić poczucie bezpieczeństwa wszystkim mieszkańcom. Dzięki temu nasze miasto jest dobrym miejscem do życia. Nie byłoby to możliwe bez codziennej pracy policji. Dziękuję za poświęcenie i zaangażowanie w wykonywane obowiązki – mówiła Ewa Sowa, zastępca prezydenta.

Stargard cały czas wspiera policję. W 2020 r. z budżetu miasta przekazano 215 tys. zł na dofinansowanie zakupu dwóch radiowozów i furgonu patrolowego. W tym roku miasto przeznaczyło 250 tys. zł na kolejne trzy radiowozy do codziennych patroli, doposażenie policjantów, a także zakup dwóch psów.

(r), fot. UM w Stargardzie

Poprzedni artykułSOK. Jakub „Kubańczyk” Flas, raper: „Jestem ciągle w drodze, jak już kiedyś będę na górze, to powiem”
Następny artykułCOOLturalne Wakacje 2021. Filmowo i refleksyjnie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj