COOLturalne Wakacje 2021. Film, gra terenowa, koncert

0

Przed nami kolejne imprezy w ramach Coolturalnych Wakacji – od piątku (13.08.) przez cały weekend. Zacznie się kinem pod chmurką, potem będą przenosiny w daleką przyszłość, na koniec posłuchamy muzyki.

Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

Seans kina na leżakach rozpocznie się w piątek (13.08.) o 21:15. Pokazany zostanie amerykański komediodramat przygodowy „Sokół z masłem orzechowym” w reżyserii Tylera Nilsona i Michaela Schwartza.

W sobotę i niedzielę (14 i 15.08.) uczestnicy niecodziennej i nietuzinkowej gry terenowej Future Culture stworzą futurystyczną wizję Stargardu opanowanego przez korporacje. Będzie można wcielić się w rolę agenta służb wywiadowczych NATO lub agenta służb rosyjskich.

Zapisy do larpa, a także start scenariusza odbędzie się na terenie Teatru Letniego w Parku Bolesława Chrobrego. Grę poprzedzą warsztaty przygotowawcze, a gracze otrzymają rekwizyty i stroje.

Pierwszy scenariusz – sobota 14 sierpnia godzina 12.00-20.00, drugi scenariusz – niedziela 15 sierpnia godzina 12.00-20.00.

Organizatorem Future Culture jest Fundacja Serce dla Wszystkich.

W niedzielę (15.08.) o 17:00 w Teatrze Letnim zagra zespół Big Band Stargard pod kierownictwem Mirosława Wesołowskiego. Wystąpią również wokaliści: Anna Zięba, Artur Słowik i Andrzej Kwiczała. W programie standardy polskiej i światowej muzyki rozrywkowej i jazzowej. Całość poprowadzi Andrzej Mleczko.

(r)

Poprzedni artykułSpis w języku migowym
Następny artykułJest już 1000 metrów tunelu w Świnoujściu


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj