Pływalnia – niedługo otwarcie

1

Modernizacja obiektu przy ul. Szczecińskiej 35 coraz bliżej końca. Pływalnia nabrała nowych kształtów – zarówno na zewnątrz, jak i w środku. Cały czas zmienia się jej najbliższe otoczenie. Już we wrześniu wszystkie atrakcje AquaStar będą dostępne dla mieszkańców.

Trwają jeszcze intensywne roboty budowlane, ale rozpoczęły się również prace porządkowe. W szatniach są już szafki, a w basenach – woda. Malowane są ściany. Zaczęto rozruch strefy SPA i regulację technologii basenowej. Wszystko po to, żeby od pierwszego dnia po otwarciu zapewnić użytkownikom pełną funkcjonalność obiektu, bezpieczeństwo i komfort.

Na zewnątrz trwają prace przy instalacji elektrycznej i teletechnicznej – m.in. montaż postumentów masztów oświetleniowych i opraw. Wokół pływalni pojawiają się kolejne nasadzenia roślin i rozkładane są trawniki.

Szczegółowy opis przeprowadzonych prac znajduje się tutaj: http://osir.stargard.pl/centrum-rekreacji/przetarg/postepy-prac

Atrakcje AquaStar będą dostępne dla osób w różnym wieku i z różną kondycją. Będzie można zrelaksować się, pobawić w basenach i na zjeżdżalniach. Miłośników nieco większego wysiłku z pewnością ucieszy duża, dobrze wyposażona siłownia oraz komfortowe sale do fitnessu. Pierwsi stargardzianie skorzystają z oferty nowoczesnego centrum sportowo-rekreacyjnego już w drugiej połowie września.

(r)

fot. OSiR Stargard

Poprzedni artykułOdnowione wnętrza wielu szkół z salą gimnastyczną w SP 11 na czele
Następny artykułFestyn z sąsiadami


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj