Remontuj – nie czekaj

0

Stargardzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego przyjmuje wnioski od osób, które chciałyby samodzielnie wyremontować mieszkania. Czekają lokale o różnej powierzchni i w różnych częściach miasta – informuje magistrat. Dokumenty można składać do 1.09. (środa). Koszty remontu zaczynają się już od ok. 22 tys. zł.

Wnioski przyjmowane są w Biurze Przydziału i Zamiany Mieszkań STBS – al. Żołnierza 11a (tel. 91 819 22 92). O mieszkania do samodzielnego remontu mogą się starać osoby: będące na liście do przydziału lokalu docelowego, znajdujący się w rejestrze zamian z urzędu oraz w wykazie uprawnionych do przydziału lokalu zamiennego.

Dzięki takiemu rozwiązaniu stargardzianie mają możliwość szybszego wynajmu i własnej aranżacji mieszkań. Dodatkowo w remoncie często biorą udział członkowie rodziny, co pozwala zmniejszyć koszty.

Wykaz lokali do samodzielnego remontu można znaleźć tutaj, w Urzędzie Miejskim przy ul. S. Czarnieckiego 17 oraz w siedzibach Stargardzkiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego – ul. A. Struga 29 i al. Żołnierza 11a.

(r)

fot. STBS/archiwum

Poprzedni artykułKluczewo. Będą remontować przejazd
Następny artykułSiłownia plenerowa i zestaw do street workoutu – szybciej


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj