SCN Filary. Darmowe zwiedzanie – kiedy i jak wziąć udział?

0

Prace nad Stargardzkim Centrum Nauki FILARY dobiegają końca. W zrewitalizowanej kamienicy zainstalowano już wszystkie eksponaty, pojawiają się w niej również kolejne elementy wyposażenia, zapełniono też dostępne stanowiska pracy nowymi członkami kadry.

Zespół FILARÓW zawiadamia, że oficjalne zakończenie inwestycji przy ul. B. Chrobrego 21 odbędzie się 27 września br.

– Będzie to wydarzenie w rodzaju „przecięcia wstęgi”, ale bez nożyczek – mówi kierownik SCN Ernest Warych. – Przygotujemy dla naszych gości coś zdecydowanie bardziej niezwykłego i odpowiadającego nowoczesnemu klimatowi FILARÓW.

O zasadach testowych odwiedzin informuje zastępczyni kierownika SCN Joanna Cupak: – Przygotowaliśmy prosty formularz, który można znaleźć na naszej stronie internetowej scn-filary.pl oraz na profilu facebookowym. Każda osoba, która go do nas prześle, będzie mogła wziąć udział w darmowym zwiedzaniu. Po obejrzeniu wystawy, zwiedzający wypełniać będą ankietę dotyczącą ich opinii na temat przeprowadzonej wycieczki. Będzie to również okres szkolenia naszych edukatorów. Planujemy zaprosić na zwiedzanie nawet kilkaset osób – o dokładnych liczbach będziemy informować na bieżąco.

Do pilotażu mogą się zgłaszać tylko osoby pełnoletnie. Można wybierać z kilku terminów – pierwszy już 28.09. (wtorek). Jednemu dorosłemu mogą towarzyszyć dwie osoby poniżej 18 lat.

Program bezpłatnego zwiedzania ma trwać mniej więcej do połowy października. Bezpośrednio po jego zakończeniu do FILARÓW będzie już można przychodzić indywidualnie oraz zapisywać się na wizyty grupowe. Szczegółowe informacje znajdą się wkrótce na stronie scn-filary.pl.

(r)

Poprzedni artykułNasi w telewizji
Następny artykułMuzyczne pożegnanie lata. Przesłaniem – miłość, wolność, pokój


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj