Czytali z prezydentem „Moralność pani Dulskiej”

0

Narodowego Czytania w Stargardzie ciąg dalszy. Wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii wraz z prezydentem Rafałem Zającem wzięli udział w tegorocznej edycji tej akcji. Podobnie jak w całej Polsce czytali „Moralność pani Dulskiej”.

Wcześniej dramat Gabrieli Zapolskiej przypomnieli – pod wodzą Książnicy Stargardzkiej – stargardzianie w parku Jagiellońskim. Teraz dołączyli do nich podopieczni MOS.

W Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii kształcą się uczniowie klas IV – VIII szkoły podstawowej. Mogą tam przebywać do ukończenia 18 lat. Na miejscu uczestniczą w różnych zajęciach socjoterapeutycznych. Wykwalifikowana kadra wspiera młodych ludzi w ich problemach osobistych i innych trudnościach. Terapia pomaga im uporać się m.in. z zaburzeniami emocjonalnymi, nadpobudliwością i agresją. Oprócz tego biorą udział w typowych zajęciach lekcyjnych. Wsparcie jest zawsze dostosowane do konkretnych potrzeb dzieci i młodzieży. Rekrutacja do stargardzkiego MOS-u trwa cały rok. Więcej informacji tutaj.

(r)

fot. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Stargardzie

Poprzedni artykułIII liga. Zwycięska fala Błękitnych, Kluczevia też punktuje
Następny artykułEDD 2021 w powiecie stargardzkim. Smaki dziedzictwa


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj