1. urodziny Kawiarni na Okrągło. Będzie jazz!

0

Właściciel kawiarni Marek Matysiak dotąd serwował nam – wraz ze współpracownikiem – pyszną kawę i inne smakołyki. Teraz, z okazji pierwszej rocznicy działalności K’n’O, zaserwuje nam też koncert łączący hip hop z jazzem w wykonaniu Eskaubei & Tomek Nowak Quartet.

W ten sposób chce podziękować stargardzkiej społeczności za okazaną życzliwość, wsparcie i wspaniałe przyjęcie.

– To będzie prawdziwa muzyczna uczta, daję słowo, gdyż oglądałem wielokrotnie tę ekipę w akcji na żywo – mówi Marek i przedstawia grupę: – Jedyny w kraju zespół, który regularnie łączy muzykę jazzową na najwyższym poziomie ze świetnymi rapowanymi tekstami, koncertujący od 7 lat po całej Polsce m.in. z Agą Zaryan i Michałem Urbaniakiem. Wydali trzy doskonale przyjęte albumy: „Będzie dobrze” (2015), „Tego chciałem” (2016), „Sweet spot” (2019). Wkrótce ukaże się kolejny album inspirowany twórczością Leopolda Tyrmanda oraz jego związkami z jazzem – „Muzyczny Tyrmand”.

W Stargardzie wystąpią: Tomasz Nowak – trąbka, Kuba Płużek – piano,
Alan Wykpisz – gitara basowa, Maksymilian Olszewski – perkusja, Eskaubei – rap.

Koncert organizowany ze Stowarzyszeniem Artystycznym B-moll odbędzie się w dużej sali SCK, 10 października (niedziela) o godz. 19.30, ale już od 18.00 będzie nas witać Kawiarnia Na Okrągło wraz ze swoimi gośćmi specjalnymi. Wróble ćwierkają, że znajdzie się również coś dla podniebienia, bo przed koncertem pojawi się tort urodzinowy! Kto pierwszy ten spróbuje.

Bilety w symbolicznej cenie 20 zł do nabycia w Kawiarni na Okrągło (teraz także w AquaStar) oraz w kasie kina SCK (również internetowo).

Zapraszamy!

Bożena Kuszela

fot. – źródło: www.facebook.com/Kawiarnia-Na-Okr%C4%85g%C5%82o-105307927932481/

Poprzedni artykułMalowane ostrzeżenie: nie korzystaj z komórki na pasach!
Następny artykułRada Sportu – trwa głosowanie. Wszystko w rękach organizacji pozarządowych


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj