Komputery dla uczniów z rodzin pegeerowskich

0

Trwa przyjmowanie wniosków do konkursu „Cyfrowa Gmina – Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym. Granty PPGR”. Dokumenty trzeba złożyć w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (ul. S. Czarnieckiego 17). Jest na to czas do poniedziałku (18.10.).

Jak informuje magistrat, program jest skierowany do dzieci w wieku szkolnym – w tym również pełnoletnich uczniów szkół średnich. Wsparcie mogą otrzymać osoby z miejscowości, w których kiedyś było państwowe przedsiębiorstwo gospodarki rolnej, mające wśród członków bliskiej rodziny (krewni w linii prostej) byłych pracowników PPGR. Wystarczy wypełnić oświadczenie i zgodę na przetwarzanie danych osobowych – do pobrania z załączników poniżej i do poniedziałku (18.10.) złożyć w BOK (ul. S. Czarnieckiego 17). Więcej informacji o programie tutaj oraz pod nr. tel. 91 577 04 76.

Wsparcie pozwoli m.in. na zakup sprzętu komputerowego wraz z akcesoriami i niezbędnym oprogramowaniem. Laptopy lub komputery stacjonarne będą przystosowane do pracy zdalnej oraz do potrzeb użytkowników z niepełnosprawnościami. W ramach grantów sprzęt można ubezpieczyć, a także wykupić dostęp do internetu – w przypadku, kiedy rodzice sami nie są w stanie zapewnić takiej usługi.

Załączniki: oświadczenie rodzica, oświadczenie pełnoletniego ucznia, zgoda na przetwarzanie danych osobowych – tu: https://stargard.eu/aktualnosci/komputery-dla-uczniow/

(r)

Poprzedni artykułNagrody dla społeczników czekają
Następny artykułSCN. Dać dzieciakom wszystko zobaczyć, wszystkiego spróbować


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj