Jeździli i skakali dla Michała

0

Różne przeszkody do pokonania – betonowe ściany, belki, opony – i do tego skoki przez tyczkę – uczestnicy imprez organizowanych przez MotoBoyz nie boją się żadnych wyzwań. Na starcie Testu Dzika znów stanęło kilkudziesięciu zawodników. Tym razem, oprócz sportowej rywalizacji, mieli jeszcze jeden cel – wsparcie leczenia i rehabilitacji Michała Kozery, który podczas jednego z treningów motocrossowych uległ poważnemu wypadkowi.

Impreza składała się z kilku konkurencji. W pierwszym teście – Enduro Sprint Knockout – najszybszy był Mikołaj Lenio (Człuchów). To jeden z najlepszych zawodników w Polsce. W tej rywalizacji pokonał 36 rywali. Kolejnym, bardzo wymagającym testem był przejazd przez tor Super Enduro. Tu znów bezkonkurencyjny był Mikołaj Lenio. Śmiałkowie zmierzyli się też w Big Jump, czyli skoku przez tyczkę, która w każdej następnej rundzie przesuwana była coraz wyżej.

Podczas imprezy odbyła się również licytacja fantów. Wszystkie przedmioty rozeszły się dosłownie w kilka minut, a zebrane w ten sposób pieniądze wesprą leczenie Michała Kozery.

Wydarzenia organizowane przez KS MotoBoyz Stargard można obserwować na facebookowym profilu klubu.

(r)

fot. bartekwalcerz.com

Poprzedni artykułStargard pozyskuje kolejne miliony
Następny artykułChociwel. Będą mieć promenadę


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj