SCN Filary. Nawet w Halloween nauka nie jest straszna

0

Stargardzkie Centrum Nauki FILARY zaprasza na wyjątkowe zwiedzanie w halloweenowym klimacie – w niedzielę 31 października.

Przygaszone światła, nastrojowa muzyka i ucharakteryzowani edukatorzy wniosą do kamienicy przy Chrobrego 21 klimat dreszczowca. Zwiedzający będą mogli szukać pochowanych w zakamarkach eksponatów łakoci, a każda przebrana osoba dostanie w dodatku mały filarowy upominek…

A zaczęło się niewinnie. Coś stukało pracownikom FILARÓW nad głowami, gdy wchodzili do biur. Raz z niewiadomych przyczyn zacięła się winda z Kierownikiem w środku. Innym razem po zamknięciu głównych drzwi do budynku jakiś tajemniczy duch włączył nam alarm…

Jak czytamy w zaproszeniu, „nasi Edukatorzy jakby się zmienili. Jednemu trochę urosły zęby, drugi nieco zzieleniał. Poza tym w budynku zaczęło być słychać dziwne melodie, jak z horroru… W dodatku przestała działać część świateł! Nie mamy pojęcia, o co chodzi, ale ewidentnie w trakcie przebudowy coś od dawna uśpionego w kamienicy przy Chrobrego 21 obudziło się i jest bardzo niezadowolone. Zapraszamy do FILARÓW śmiałków, którzy pomogą nam zwalczyć złe moce!”

Najlepiej przyjść przebranym za jakiegoś ducha, zombie, czarownicę, wampira, albo innego stwora z horroru.  I sprawdzić KAŻDY EKSPONAT, aby upewnić się, że w żadnym z nich nie czają się żadne złośliwe duszki.

– Przekonajcie się, że nauka wcale nie jest taka straszna! – zapewnia ekipa FILARÓW.

(r)

Poprzedni artykułPonad miliard na strategiczne inwestycje w Zachodniopomorskiem
Następny artykułMPK na Wszystkich Świętych


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj