MPK na Wszystkich Świętych

0

W dniach 30.10.2021 r. (sobota) oraz 31.10.2021r. (niedziela) będzie obowiązywać specjalny rozkład jazdy dla linii nr: 1,5,14 i 15.

Od godziny 9:00 do 16:00 autobusy ww. linii będą dojeżdżać do cmentarzy przy ulicach Kościuszki i Spokojnej (Giżynek) z częstotliwością co ok. 15 minut.

Część kursów linii 1 będzie rozpoczynać się i kończyć od/na przystanku „Sienkiewicza”.

1 listopada br. (poniedziałek) będzie obowiązywać specjalny rozkład jazdy.

W tym dniu MPK w Stargardzie zachęca do skorzystania z możliwości bezpłatnego dojazdu do cmentarzy autobusami komunikacji miejskiej, zlokalizowanych przy ul. Tadeusza Kościuszki oraz ul. Spokojnej. Bezpośredni dojazd liniami komunikacyjnymi nr: 1, 5, 14, 15, A i B.

Linia A – dla mieszkańców os. Pyrzyckiego i os. Lotnisko. Trasa od Giżynka, dalej ul. Spokojna, ul. Bogusława IV, ul. S. Staszica, ul. Warszawska, ul. Niepodległości, ul. Powstańców Warszawy, ul. Armii Krajowej, ul. W. Broniewskiego, ul. J. Lelewela, ul. Lotników, ul. T. Tańskiego.

Linia B – dla mieszkańców os. Chopina, os. Zachód i os. Lotnisko. Trasa od os. Chopina, dalej ul. H. Wieniawskiego, ul. Szczecińska, ul. Słoneczna, ul. T. Kościuszki, ul. Spokojna, Giżynek, ul. Most Kamienny, ul. T. Tańskiego.

Możliwość darmowych w tym dniu przejazdów autobusami MPK upłynni ruch, a także zapobiegnie powstawaniu zatorów na głównych ulicach dojazdowych do cmentarzy.

Od godziny 9:00 do 17:00 autobusy linii nr: 1,5,14,15, A i B będą dojeżdżać do cmentarzy przy ulicach Kościuszki i Spokojnej (Giżynek) z częstotliwością co ok. od 10 do 12 minut.

Część kursów linii 1 będzie rozpoczynać się i kończyć od/na przystanku „Sienkiewicza”.

Szczegółowe rozkłady jazdy dostępne będą na naszej stronie www.mpkstargard.pl oraz na stronie i aplikacji stargard.kiedyprzyjedzie.pl.

O godz. 11.00 z Koszewa odjedzie autobus do ul. Kościuszki (brama główna cmentarza komunalnego) i do Pętli Giżynek (nowy cmentarz).

Autobus przejedzie przez: Koszewko, Wierzchląd, Skalin, Kunowo, Lipnik.

Powrót o godz. 16:00 z Pętli Giżynek przez ul. Spokojną (przystanek przed Rondem Żołnierzy Wyklętych), Kościuszki, Szczecińską, Kunowo, Skalin, Koszewko, Koszewo.

MPK zachęca pasażerów do korzystania z aplikacji „kiedy przyjedzie”, aby śledzić rzeczywisty czas przyjazdów autobusu. Osoby, które jeszcze nie zainstalowały  aplikacji „kiedy przyjedzie”, namawiamy do jej pobrania, a następnie zainstalowania na swoich urządzeniach mobilnych w bardzo prosty i szybki sposób, zaznaczając wybrane miasto – „Stargard”.

Całodobowa informacja o kursowaniu autobusów: 91-573 13 82 lub www.mpkstargard.pl

(r)

Poprzedni artykułSCN Filary. Nawet w Halloween nauka nie jest straszna
Następny artykułZaduszki Jazzowe 2021 w Piwnicy TPS


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj