Pomagamy Samuelowi

0

Ma dopiero 4 lata, ale każdego dnia dzielnie walczy o zdrowie i lepsze życie. Mały Samuel Rodzoch potrzebuje naszego wsparcia. To bardzo proste – wystarczy wrzucić plastikowe nakrętki do czerwonego serca, które stoi przed wejściem do Urzędu Miejskiego (ul. S. Czarnieckiego 17). Do końca roku dochód ze sprzedaży plastiku trafi na konto potrzebującego chłopca.

Samuel cierpi na 4-kończynowe spastyczne porażenie mózgowe. Lista jego dolegliwości jest bardzo długa. Chłopiec ma m.in. wodogłowie, padaczkę i kardiomiopatię przerostową serca. Od pierwszych chwil życia wymaga specjalistycznej opieki i kosztownej rehabilitacji. Samuel nie widzi, nie chodzi i nie siedzi samodzielnie.

Przez najbliższe dwa miesiące zysk ze sprzedaży plastikowych nakrętek wrzucanych do serca przed UM wesprze potrzebującego malucha.

Akcja „MIEJskie SERCE” trwa. Każda osoba z niepełnosprawnościami lub jej opiekun może takie odpady odebrać, a za pieniądze z ich sprzedaży sfinansować np. zakup leków lub rehabilitację. Szczegółowe informacje i formularze są tutaj.

(r)

Poprzedni artykułKino SCK. Nowy projektor w Piwnicy Artystycznej
Następny artykułW piątek dowody osobiste tylko do południa. Będą wdrażane nowe


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj