Pobiegną dla Niepodległej

0

Już po raz czwarty mieszkańcy naszego miasta będą obchodzić Narodowe Święto Niepodległości na sportowo. W czwartek (11.11.) spotkają się w parku Chrobrego na biegu Stargard dla Niepodległej. Trwają zapisy na to wydarzenie. W zmaganiach mogą wziąć udział dorośli i młodzież, ale także dzieci – w wieku od 3 lat.

Aby wziąć udział w biegu, trzeba do środy (10.11.) zapisać się przez internet – link tutaj. Do wyboru jest kilka kategorii. Organizatorzy przewidują też dodatkowe numery startowe dla niezdecydowanych – do odbioru w dniu imprezy. Warto też dołączyć do facebookowego wydarzenia Stargard dla Niepodległej, żeby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Biuro zawodów będzie w Teatrze Letnim. O 17:00 rozpoczną się biegi najmłodszych uczestników. Pokonają różne dystanse, dostosowane do ich możliwości – od 200 m do 1 200 m. Później zaplanowano rozgrzewkę przed głównym startem. Zawodnicy będą mieli do przebiegnięcia 5 km. Tyle samo pokonają spacerowicze nordic walking. Impreza powinna zakończyć się około 19:15.

(r)

Poprzedni artykułPodsumowanie akcji „Znicz” na terenie naszego powiatu. Było zrozumienie i cierpliwość
Następny artykułSpis Powszechny – badanie kontrolne


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj