Nagrody dla twórców kalendarza na 2022 rok

0

13 zdjęć 8 autorów już z nagrodami. Prezydent Rafał Zając spotkał się ze zwycięzcami konkursu fotograficznego pn. „Stargard – pod szczęśliwą gwiazdą oczami mieszkańców – 730 lat kolegiaty Pomnika Historii”. Wybrane fotografie znajdą się w dziesiątej, jubileuszowej edycji kalendarza miejskiego.

– Co roku temat przewodni naszego kalendarza ma być inny. Tym razem jest to kolegiata, czyli jeden z najważniejszych gotyckich zabytków w Polsce. Cieszę się, że unikatowość tego obiektu tak dobrze potrafią pokazać laureaci konkursu. To naprawdę ciekawe ujęcia. Już niedługo ogłosimy, jaki będzie następny kalendarz i zaprosimy stargardzian do robienia zdjęć – mówi prezydent Rafał Zając.

Wyróżnieni twórcy dostali nagrody finansowe. Za każdą fotografię przyznano 300 zł. W kalendarzu na 2021 zobaczymy zdjęcia, których autorami są: Tomasz Burakowski, Anna Wardal, Anna Koba, Przemysław Łuszczyński, Jakub Jakubowski, Mariusz Kuleczko, Grażyna Małek i Małgorzata Jakubowska (spośród nich sześciu autorów odebrało nagrody osobiście). Wszystkie prace są dostępne tutaj.

Kalendarz trafi do rąk stargardzian już w grudniu. Informacje o tym, gdzie będzie można go zdobyć, pojawią się na www.stargard.eu.

(r), fot. UM w Stargardzie

Poprzedni artykułOszustwo na pulsoksymetr
Następny artykułPGE Spójnia Stargard. Przegrali, ale nie z kretesem


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj