Andrzejki w AquaStar i w SCN Filary

0

Choć andrzejki – wieczór wróżb – odprawiane są w nocy z 29 na 30 listopada, w praktyce organizowane są w różnych terminach. Tak też będzie już w najbliższą sobotę (27.11.). W ten dzień AquaStar przygotowuje coś specjalnie dla najmłodszych – wodne szaleństwa z animatorami. Z kolei Stargardzkie Centrum Nauki FILARY zaprasza wszystkich dorosłych singli na wyjątkowy wieczór magii i wiedzy.

Impreza na zmodernizowanej pływalni rozpocznie się już o 10:00. Dzieci w wieku od 6 do 10 lat przez 3 godziny pobawią się z animatorami. Będzie dużo ruchu, wróżby i inne atrakcje. Na wydarzenie trzeba się wcześniej zapisać. Można to zrobić pod nr tel. 516 037 257 lub wysłać e-mail na adres: [email protected]. Bilety kosztują 49 zł – do kupienia w kasie AquaStar w dniu imprezy.

Sobotni wieczór (27.11.) to również okazja do zabawy, tyle że dla dorosłych. FILARY od 18:00 zapraszają pełnoletnich singli do zwiedzania kamienicy przy ul. B. Chrobrego 21. W programie nie tylko ciekawostki ze świata nauki, ale również wróżby. Jak przekonują organizatorzy, andrzejki w SCN to też doskonała okazja do zawarcia nowych znajomości. Bilety na sobotnie zwiedzanie specjalne kosztują 25 zł – do kupienia w kasie FILARÓW lub tutaj.

(r)

Poprzedni artykułDymiący autobus na DK 10
Następny artykułElektrośmieci do czerwonego pojemnika


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj