Głosujmy na FILARY

0

Stargardzkie Centrum Nauki bierze udział w konkursie „Inwestycja z perspektywą”. Do ogólnopolskiej rywalizacji zgłoszonych zostało kilkadziesiąt projektów ze wszystkich województw. Mieszkańców naszego miasta nie trzeba przekonywać, że SCN jest tytułową inwestycją z perspektywą. Pora, żeby przekonali się o tym również inni.

Głosowanie jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć tutaj i znaleźć na liście SCN. Nie trzeba podawać żadnych dodatkowych danych. Wszystkie projekty wraz z opisami są tutaj – każda inwestycja została dofinansowana z funduszy unijnych. Tutaj można też przeczytać więcej na temat atrakcji, które kryją się w FILARACH. Głosowanie trwa do 19.12. (niedziela). W poniedziałek (20.12.) poznamy ostateczne wyniki, ale postępy można sprawdzać na bieżąco.

Organizatorem konkursu jest Polska Agencja Prasowa. Trzy inwestycje z najwyższą liczba głosów nagrodzone zostaną statuetkami „Inwestycja z perspektywą”. Zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter PAP z kamerą, który udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Wideorelacja z tej wizyty zostanie opublikowana na stronach PAP.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „EuroPAP News” współfinansowanego przez Parlament Europejski.

(r)

fot. STBS

Poprzedni artykułSCK. Wernisaż „Pejzaż zimowy”
Następny artykułPatron Roku 2021 – Cyprian Kamil Norwid. „Uwięziony w Norwidowie”


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj