Porozmawiaj ze specjalistami o funduszach

0

Myślisz o otwarciu własnej firmy? Prowadzisz już działalność gospodarczą i planujesz kolejną inwestycję? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Przyjdź do Mobilnego Punktu Informacyjnego w Urzędzie Miejskim (ul. S. Czarnieckiego 17, sala 111) i dowiedz się więcej o funduszach europejskich – informuje magistrat.

Konsultacja jest bezpłatna. Punkt będzie dostępny dla każdego w środę (1.12.) od 12:00 do 14:30.

Specjaliści podpowiedzą, jak zdobyć pieniądze m.in. na otwarcie i rozwój własnej działalności gospodarczej. Inna opcja to sfinansowanie z funduszy unijnych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe. W mobilnym punkcie można poznać zasady przyznawania dotacji w konkretnych programach i dowiedzieć się więcej o naborach wniosków – prowadzonych aktualnie i planowanych w najbliższym czasie.

Organizatorem spotkania jest Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinie, który znajduje się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego. Więcej informacji można uzyskać, dzwoniąc na infolinię – tel. 800 34 55 34, 515 178 661 lub wysyłając e-mail na adres: [email protected].

(r)

Poprzedni artykułBobrowa Polana. Będzie ścieżka zdrowia, strefa ogniska, ławy ze stołami i monitoring
Następny artykułRośnie zainteresowanie szczepieniami w PSP w Stargardzie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj