Mają pomysły na prezenty

0

W całym Stargardzie trwają zakupy świątecznych upominki pod choinkę. W tym roku można zaskoczyć bliskich czymś niebanalnym. Bilet do kina SCK, gra planszowa, voucher na zwiedzanie SCN – opcji jest sporo. Stargardzkie Centrum Kultury i Stargardzkie Centrum Nauki FILARY przygotowały specjalną ofertę.

Wszystkie świąteczne zakupy w Filarach zostaną na miejscu bezpłatnie zapakowane. Do wyboru są vouchery na zwiedzanie ekspozycji SCN, gry planszowe (zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych), edukacyjne zabawki i gadżety. Takie prezenty można nabyć przy okazji rodzinnej wizyty w Filarach. Świąteczna oferta czeka na wszystkich aż do 23.12. (czwartek).

Kolejny pomysł na upominek to bilet do kina SCK. Taki voucher kosztuje 25 zł. Można go wykorzystać w ciągu 3 miesięcy na dowolny film 2D lub 3D. Bilety podarunkowe mają świąteczną oprawę graficzną – do wyboru kilka wariantów. Zapakowane w koperty z pewnością ucieszą wszystkich kinomanów. Vouchery są do kupienia w kasie kina SCK – czynna codziennie od 11:00.

(r)

fot. FB/Kino SCK

Poprzedni artykułSTBS – wyremontuj i zamieszkaj
Następny artykułWiecha na Teatrze Polskim. Kolejny, ważny etap budowy zakończony


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj