100 lat Pani Marianny

0

Kolejna stargardzianka dołączyła do szacownego grona stulatków. Tym razem te wyjątkowe urodziny obchodzi Marianna Kupczak. Z tej okazji przyjęła gratulacje, upominki i najlepsze życzenia na kolejne lata.

Marianna Kupczak przyszła na świat 15 grudnia 1921 r. w Kiełczygłówku, w województwie łódzkim. Od wielu lat jest mieszkanką Stargardu. Szczególny jubileusz świętowała w kameralnym gronie najbliższych osób. Przyjęła również kwiaty i upominek przekazany przez zastępcę prezydenta Piotra Mynca.

„Dziękuję Pani za wszelkie trudy i owoce minionych lat. Przekazuję wyrazy głębokiego szacunku, podziwu i uznania. Proszę także przyjąć życzenia wielu sił, pogody ducha i spokoju, aby dalsze lata życia upływały Pani w jak najlepszym zdrowiu i pomyślności” napisał w liście gratulacyjnym prezydent Rafał Zając.

Pani Marianna Kupczak powiększyła grono stulatków z naszego miasta. Ten wyjątkowy jubileusz świętowały już w tym roku Maria Maślanka, Leokadia Kuklewska oraz Maria Stachów. W Stargardzie żyje obecnie 6 osób, które mają 100 lub więcej lat. W 2022 r. setne urodziny będzie obchodziło 3 kolejnych mieszkańców.

(r) – za: UM w Stargardzie

fot. UM w Stargardzie

Poprzedni artykułFunk Material w Piwnicy TPS: Zakończyć rok w pozytywnych rytmach
Następny artykułPoczytają o Stargardzie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj