Zagłosuj na Stargard w światełkach

0

Od początku grudnia tysiące światełek ozdabia cały Stargard. Świąteczne iluminacje bardzo podobają się mieszkańcom i gościom. To może pomóc naszemu miastu, które bierze udział w plebiscycie Świeć się z Energą.

Internauci wybiorą 16 najlepszych. W nagrodę do mieszkańców, którzy są w potrzebie, trafi energooszczędny sprzęt AGD. Głosowanie trwa do 11.01.2022 r.

Aby zwiększyć szanse naszego miasta na wygraną, wystarczy wejść na stronę – link tutaj – i po zarejestrowaniu się na bezpłatnej platformie zagłosować na Stargard. Można to zrobić 10 razy każdego dnia, aż do 11.01. (wtorek). W konkursie bierze udział kilkadziesiąt miast z całego kraju. Zwycięzców poznamy pod koniec stycznia.

Galerię świątecznych iluminacji można znaleźć tutaj.

(r) – za: UM w Stargardzie

fot. Paweł Bieg

Poprzedni artykułManifestacja przeciwko lex TVN – w obronie wolnych mediów
Następny artykułPGE Spójnia Stargard. Przegrali  z Czarnymi


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj