O inwestycjach drogowych w powiecie z udziałem przedstawicieli gmin

1

Z inicjatywy starosty stargardzkiego Iwony Wiśniewskiej, 20 grudnia odbyło się pierwsze spotkanie grupy roboczej ds. inwestycji drogowych w powiecie stargardzkim.

Po dyskusji m.in. o możliwościach budżetowych powiatu i gmin w zakresie realizacji modernizacji dróg, wypracowano następujący plan działań:

– do czwartku 23 grudnia br. gminy przedstawią powiatowi – w formie projektu harmonogramu – konkretną propozycję inwestycji, których realizacją są zainteresowane, wraz z proponowanymi źródłami finansowania;

– powiat dokona zestawienia propozycji oraz zaproponuje kolejność realizacji w ramach przyjętych kryteriów, a w szczególności możliwości finansowych powiatu i podpisanych porozumień.

Na spotkaniu powiat reprezentowali: Łukasz Wilkosz – wicestarosta oraz Irena Agata Łucka – członek zarządu.

(r), fot. – źródło: Powiat Stargardzki FB

Poprzedni artykułPłomień z Betlejem już w Stargardzie
Następny artykułStargardzcy muzealnicy zasłużeni dla kultury polskiej


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

1 KOMENTARZ

  1. Jak zwykle ble, ble,ble. Progi powiatowe uzupełniające za miastem nie istnieją w planach,, inwestycyjnych”. Co powiat ze swoim budżetem może? Zwłaszcza, że funkcjonuje dzięki sprzedaży majątku. Proszę uważnie się przyglądać działaniom tzw. zarządu.Co jeszcze zostalo do sprzedania? Najprościej zlikwidować szkoły i sprzedać majątek. Wystarczy na wynagrodzenia dla urzędników i zadłużenia szpitala. Drogi za miastem czekają bo od dziesięcioleci łatane są dziury piaskiem. Liczą się pozory działania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj