Szlachetna Paczka przygotowana przez stargardzkich policjantów już w Reptowie

0

Stargardzcy policjanci po raz piąty wzięli udział w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka, która kierowana jest do osób najuboższych – na podstawie wcześniejszego rozpoznania ich potrzeb. W tym roku wsparli rodzinę z Reptowa.

Policyjna Szlachetna Paczka pomoże pani Ani z Reptowa, która samotnie wychowuje trójkę dzieci w wieku 4,5 i 11 lat, a także opiekuje się ojczymem, który jest osobą schorowaną i niechodzącą.

Wśród największych potrzeb, jakie wymieniła pani Ania, była kuchenka ze sprawnym piekarnikiem, ponieważ ta, którą posiada, niestety jest niesprawna. Inne niezbędne potrzeby, wymienione przez panią Anię, to środki czystości, a także żywność.

– Zaangażowanie stargardzkich mundurowych w przygotowanie paczki było bardzo duże. Oprócz kuchenki, środków czystości i żywności, stargardzcy policjanci ufundowali też dla dzieci zabawki, tablet, piłkę, a także dres dla grającego w piłkę nożną 11-latka. Zakupiony został również węgiel – informuje podkom. Krzysztof  Wojsznarowicz ze stargardzkiej komendy policji.

Szlachetna Paczka to nie tylko konkretna pomoc materialna, to przede wszystkim impuls do działania. To projekt, który co roku łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców – osób, które pomaganie mają we krwi.

(r)

Poprzedni artykułStargardzcy muzealnicy zasłużeni dla kultury polskiej
Następny artykułŁatwiejszy przejazd przez węzeł Szczecin Kijewo w okresie świąteczno-noworocznym


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj