Zwycięskie FILARY – z perspektywą

0

Duży sukces Stargardzkiego Centrum Nauki. Choć placówka działa dopiero od niespełna 5 miesięcy, już zdobyła ogólnopolską nagrodę. FILARY zwyciężyły w konkursie „Inwestycja z perspektywą”. Do rywalizacji stanęło 160 różnych projektów z całego kraju. Każdy został zrealizowany dzięki funduszom unijnym.

W głosowaniu internautów na „Inwestycję z perspektywą”, stargardzkie FILARY okazały się być bezkonkurencyjne – otrzymały 24 400 głosów z całej Polski. Pokonały nawet głośną w wielu mediach budowę tunelu pod Świną.

SCN to wyjątkowy projekt, co potwierdzają tysiące odwiedzających i mnóstwo pozytywnych komentarzy. Centrum przyciąga nie tylko ekspozycjami. Zwiedzający zachwycają się także precyzyjnie odbudowaną zabytkową kamienicą. W połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem tworzy wyjątkowe miejsce do nauki, poznawania historii i zabawy.

Organizatorem konkursu jest Polska Agencja Prasowa. W nagrodę, za zwycięstwo w konkursie, FILARY odwiedzi reporter PAP, który zrealizuje film promujący SCN.

Całkowita wartość naszej „Inwestycji z perspektywą” to prawie 12 mln zł. Na ten cel miasto pozyskało dofinansowanie ze środków unijnych – 4 mln zł.

(r)

Poprzedni artykułSKM tylko za PIT 2021
Następny artykułPowiat, miasto i gminy wsparły zakup sześciu nowych radiowozów dla stargardzkich policjantów


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj