Błękitni Stargard. Przygotowania czas zacząć

0

Przerwa w treningach dobiega końca. Już w poniedziałek Błękitni rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej. W planach jest siedem sparingów.

Ostatnie ligowe spotkanie Błękitni rozegrali 21 listopada minionego roku. Wówczas w ramach awansu z rundy wiosennej podejmowali Polonię Środa Wielkopolska i przegrali 0:1. Tym sposobem po 18 kolejkach zajęli 7. miejsce z dorobkiem 27 punktów.

Po tym meczu nastąpił okres roztrenowania, a następnie przerwa, która kończy się w najbliższy poniedziałek. Tego bowiem dnia zespół startuje z przygotowaniami do rundy wiosennej.

Na początek zaplanowany jest rozruch, 15 stycznia gra wewnętrzna, po czym ruszą sparingi. W harmonogramie zaprezentowanym przez klub pojawiło się siedem spotkań kontrolnych. 29 stycznia Błękitni zagrają u siebie z Wartą Gorzów, 3 lutego w Szczecinie z rezerwami miejscowej Pogoni, 5 i 12 lutego na własnym obiekcie – najpierw z Flotą Świnoujście, a następnie z Vinetą Wolin, 19 lutego w Płotach z Bałtykiem Koszalin, 2 marca w Policach z Chemikiem, a 5 marca w Stargardzie ze Stilonem Gorzów.

Przerywnikiem, a jednocześnie przedsmakiem ligowych zmagań, będzie Puchar Polski. 26 lutego, w ramach V rundy PP ZZPN, Błękitni zagrają na wyjeździe z Arkonią Szczecin.

Zarówno na stronie klubowej, jak i FB nie ma informacji o ewentualnych zmianach kadrowych. Zapytaliśmy o to wiceprezesa Jarosława Hajduka: – Z drużyny odeszli Daniel Wajsak i Daniel Bałos. Być może będą jakieś powroty. Na pewno będziemy chcieli iść w kierunku piłkarzy z regionu, w kierunku wychowanków.

Czekamy zatem na rozpoczęcie przygotowań i pierwsze sparingi.

mk

grafika – źródło: https://www.facebook.com/profile.php?id=100063633969501

Poprzedni artykułPowiat, miasto i gminy wsparły zakup sześciu nowych radiowozów dla stargardzkich policjantów
Następny artykułSPWZOZ. Nowy sprzęt dla Pracowni Endoskopii


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj