Pomóż Jasiowi, wrzuć plastikowe nakrętki do serca

0

Do końca lutego br. zysk ze sprzedaży plastikowych zakrętek wrzucanych do serca przed stargardzkim urzędem miejskim wesprze rehabilitację Jasia Sączka. Chłopiec przyszedł na świat jako skrajny wcześniak. Od urodzenia potrzebuje specjalistycznej, kosztownej opieki.

Każdy może pomóc Jasiowi, a jednocześnie zadbać o środowisko.

Chłopiec urodził się w 2017 r. Przyszedł na świat w 28. tygodniu ciąży i ważył tylko 1100 gramów. Od pierwszych chwil życia zmaga się z trudnościami. Był podłączony do respiratora, przeszedł zakażenie paciorkowcem, zdiagnozowano u niego wodogłowie i dziecięce porażenie mózgowe.

Żeby pomóc Jasiowi, wystarczy wrzucić plastikowe nakrętki do metalowego serca ustawionego tuż obok wejścia do Urzędu Miejskiego przy ul. S. Czarnieckiego 17.

Akcja MIEJskie SERCE trwa od ponad roku. Nakrętki odbierają osoby, które potrzebują pieniędzy na leczenie, zakup sprzętu rehabilitacyjnego i wydatki związane z niepełnosprawnością – swoją lub dziecka czy innego członka rodziny. Aby je otrzymać, trzeba wypełnić formularz. Szczegółowe informacje i załączniki do pobrania są tutaj.

(r)

Poprzedni artykułPo dodatek osłonowy – do MOPS-u
Następny artykułStargard w liczbach za 2021 rok: 452 urodzeń, 852 zgonów


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj