„Matematyka miłości” w Filarach

0

SCN Filary ma ciekawą propozycję na walentynkowy wieczór – randkę połączoną ze zdobywaniem wiedzy. W końcu niewiele jest rzeczy bardziej pociągających niż piękny umysł…

Będą dwa spotkania – do wyboru godziny: 16.30 lub 18.30.

W planie są warsztaty „Matematyka miłości” prowadzone przez Kamilę Pępiak-Kowalską, trenerkę biznesową, konsultantkę i coacha, zajmującą się szkoleniem przedsiębiorców, ale też… prowadzeniem atrakcyjnych warsztatów, dedykowanych głównie parom. Czas trwania: 1,5 godz.

„Wiesz, że matematyka pomaga zrozumieć miłość? Serio. Szanse na wzajemność w miłości są wyliczone, a usadzenie gości przy stole weselnym ma znaczenie. Matematyka jest zaskakująco przydatnym narzędziem do ustalenia wzorców życia miłosnego, które bywa kłopotliwe, czasem irytujące, ale ogólnie bardzo interesujące” zapewniają organizatorzy.

Podczas warsztatu będzie można dowiedzieć się: Jak wygląda wzór matematyczny na żyli długo i szczęśliwie? Jak wykorzystać skalę od 0 do 10, żeby się mądrzej konfliktować? Co ma wspólnego seks i matematyka?

W ramach spotkania będzie poczęstunek: kawa, herbata, ciasteczka w formie bufetu – przekąska w przerwie warsztatów. A ponadto zwiedzanie całej wystawy Stargardzkiego Centrum Nauki FILARY – czas trwania: 1,5 godz.

Wydarzenie jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Organizatorzy sugerują branie udziału w parach, ale nie jest to obowiązkowe.

Bilety w cenie 30zł/os. dostępne online lub w sklepiku SCN Filary.

(r)

Poprzedni artykułInwestycja PKP PLK. Ministerstwo Infrastruktury wyjaśnia
Następny artykułSzczepienia w Ratuszu – przeciwko koronawirusowi i grypie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj