Kto przebuduje stargardzki amfiteatr?

1

Dzisiaj (21.02.) kończy się – przedłużony – termin składania ofert w przetargu na przebudowę Amfiteatru Miejskiego w Stargardzie.

Pełna nazwa inwestycji to „Przebudowa amfiteatru miejskiego wraz z przebudową i nadbudową budynku zaplecza, budową zadaszenia oraz ze zmianą zagospodarowania terenu wraz z niezbędną infrastrukturą”.

Roboty budowlane obejmą przebudowę widowni oraz sceny i podscenia wraz z budową parterowego budynku na scenie oraz zagospodarowaniem terenu wraz z niezbędną infrastrukturą tak, aby obiekt spełniał aktualne wymogi przepisów budowlanych, m.in. w zakresie izolacyjności przegród, wentylacji pomieszczeń, ilości sanitariatów, wymogów pożarowych oraz dostępności dla osób niepełnosprawnych.

„Informujemy, że jest zainteresowanie inwestycją. Potencjalni oferenci zadają pytania, co z dużym prawdopodobieństwem świadczy o tym, że przygotowują oferty do złożenia w obowiązującym terminie” czytamy na facebookowym profilu SCK.

bk

grafiki: wizualizacje obiektu przygotowane przez autora dokumentacji projektowej – Pracownię Projektową Architektury i Akustyki Sound & Space

Poprzedni artykułArtFestiwal 2022. Twórczość stargardzian i gości na wyciągnięcie ręki
Następny artykułMONAR pomoże


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj