Wyniesione przejścia na ulicach – wypowiedz się

0

Trwa opracowywanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych na kolejne dwie inwestycje, które poprawią bezpieczeństwo stargardzian. Chodzi o następne wyniesione przejścia dla pieszych – tym razem na ul. Niepodległości i ul. R. Traugutta.

W załącznikach: https://stargard.eu/aktualnosci/pytamy-o-przejscia/ są propozycje projektanta – jeden plik z planem budowy wyniesionego przejścia na ul. Niepodległości (w okolicy skrzyżowania z ul. W. Gombrowicza) i drugi na ul. R. Traugutta (w rejonie Szkoły Podstawowej nr 8). Stargardzianie mogą wypowiedzieć się w sprawie obu inwestycji – wystarczy do piątku (4.03.) wysłać e-mail na adres: [email protected].

Wyniesione przejścia dla pieszych są już w różnych częściach naszego miasta. To rozwiązanie, które zwiększa bezpieczeństwo przede wszystkim pieszych, ale też  wszystkich użytkowników dróg. Stargardzianie korzystają z takich pasów m.in. na ul. Kazimierza Wielkiego, al. Żołnierza, ul. 11 Listopada, ul. Lotników, na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego z ul. B. Limanowskiego (fot.) oraz na osiedlach – Zachód i Pyrzyckim.

(r)

fot. UM w Stargardzie/archiwum

Poprzedni artykułXII Grand Prix Stargardu „Cztery pory roku” – 2022
Następny artykułLudmiła Sabadini – wystawa pt. „Kobieta”


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj