Policja apeluje: Zostań jednym z nas! Dołącz do naszej drużyny

2

„Każdy młody człowiek, dokonując wyboru swojej drogi zawodowej, powinien przekonać się o tym, jak pasjonująca może być służba w policji. Mówimy o swojej służbie i przekazujemy wiedzę podczas spotkań z uczniami szkół średnich, do których wszystkich chętnych zapraszamy” czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie, promującym zawód policjanta.

KPP podkreśla: „Zawód policjanta to wyzwanie, a jednocześnie marzenie wielu młodych ludzi. Z pewnością jest to ciekawa praca, w której możesz znaleźć miejsce dla siebie, a Twoje umiejętności i zdobyta wiedza pomogą podnieść poziom bezpieczeństwa obywateli. Bycie policjantem to przede wszystkim codzienna satysfakcja z pełnionej służby”.

Informacje dotyczące procedury kwalifikacyjnej dostępne są na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie. Na wszelkie pytania, związane z doborem do służby w policji, odpowiedzą pracownicy Zespołu Kadr Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie pod nr. tel. 47 78 29 613, 47 78 29 612.

„Jeśli chcesz z nami pracować – przystąp do działania!” zachęca stargardzka policja.

(r)

Poprzedni artykułKasztelańska – roboty trwają
Następny artykułBędą komputery dla dzieci z rodzin pegeerowskich


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

2 KOMENTARZE

  1. Weekendy w pracy, nocki, ciągły stres i zagrożenie dla zdrowia a
    i życia, potężna odpowiedzialność karna, kontrole, egzaminy, ciągłe samodokształcanie – o tym też trzeba mówić bo później jest zaskoczenie,błędy i szybkie rozczarowanie.

  2. Tak, to prawda. Do tego ciąģła szarpaczka, roszczeniowe społeczeństwo co cały czas Ciebie wszedzie telefonem nagrywa I skargi składa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj