Kawiarenka Literacka. Spotkanie z Sylwią Trojanowską

0

Sylwia Trojanowska – pisarka, trener biznesu i coach. Zakochana w Szczecinie, muzyce filmowej oraz Italii. Razem z mężem i synem mieszka w otulinie Puszczy Bukowej w Szczecinie. Na spotkanie z pisarką, autorką kilkunastu powieści obyczajowych i sztuk teatralnych, zaprasza Książnica Stargardzka.

Odbędzie się ono 15 marca (wtorek) o godz. 17 w Piwnicy Towarzystwa Przyjaciół Stargardu.

Dorobek literacki Sylwii Trojanowskiej stanowią – w kolejności roku wydania – następujące powieści: cykl „Szkoła latania” (2015) oraz „Blisko chmur” (2016), następnie „Szept wiatru” (2017), „A gdyby tak” (2018), cykl „Sekrety i kłamstwa” (2018), „Prawdy i Tajemnice” (2019), „Powroty i wspomnienia” (2019), „Wigilijna przystań” (2019), „Daj nam jeszcze szansę” (2020), „Powiedz mi, jak będzie” (2020), „Wzgórze świątecznych życzeń” (2020) i najnowsza z roku 2022 „Łabędź” . W swojej twórczości stara się zarażać optymizmem i pozytywnym spojrzeniem na to, co przynosi życie.

Autorka będzie gościem Kawiarenki Literackiej, działającej pod szyldem Książnicy Stargardzkiej.

„Kawiarenka Literacka zawsze tętni życiem. Częstujemy kawą i herbatą oraz  pysznym ciastem, ale przede wszystkim zapewniamy ciepłą i serdeczną atmosferę. Gwarantujemy mile spędzony czas  w naszym gronie i – co najważniejsze – w towarzystwie gości, których zapraszamy. Mnóstwo wspaniałych historii z życia bohaterów książek, kulisy powstawania wielu ciekawych pomysłów na wątki literackie oraz autorzy, których poznajemy „od kuchni” – to tylko niewielka część tego, dlaczego zawsze warto być z nami przy okazji spotkań (nie tylko autorskich). No i najważniejsze: możliwość zakupu książek z autografem autora” informują bibliotekarze Książnicy.

(r)

Poprzedni artykułWielka inwentaryzacja dróg rowerowych na Pomorzu Zachodnim
Następny artykułStargard grał dla Ukrainy i pomagał. I wzruszał się


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj