Możesz usunąć kopciucha

0

Do wzięcia jest dotacja na wymianę pieca lub na termomodernizację z wymianą pieca. Stargard pozyskał dla mieszkańców kilkaset grantów, dzięki którym wspólnie poprawiamy jakość powietrza w mieście. Wciąż można starać się o takie dofinansowanie.

Na stargardzian czekają pieniądze w dwóch odsłonach Zachodniopomorskiego Programu Antysmogowego. To 7,5 tys. zł na wymianę pieca albo dotacja na termomodernizację budynku wraz z wymianą pieca – w tym przypadku można zdobyć nawet 50 tys. zł. Więcej informacji tutaj oraz tu.

Kolejne środki pochodzą z Programu Czyste Powietrze. Mieszkańcy mogą otrzymać 30 proc., 60 proc. lub 90 proc. dofinansowania do wymiany pieca i termomodernizacji. Szczegóły tutaj.

– W Urzędzie Miejskim działa punkt konsultacyjno-informacyjny Programu Czyste Powietrze. Wystarczy zadzwonić pod nr tel. 91 578 38 44 i umówić się na spotkanie. Na miejscu można dowiedzieć się więcej o możliwościach zdobycia dofinansowania na wymianę pieców. Konsultanci pomogą w dobraniu najlepszej formy wsparcia – przypomina magistrat.

(r)

Poprzedni artykułLoty Ryanair z Goleniowa do Warszawy będą wznowione
Następny artykułCamerata Stargard zagra wiosennie


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj