20. Festiwal Piosenki „Dozwolone do lat 19”. Jednym z jurorów będzie Mietek Szcześniak

0

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do OFP „Dozwolone do lat 19”. Już od 20 lat młodzi uzdolnieni wokaliści z całego kraju prezentują swoje umiejętności w Stargardzie. Młodzieżowy Dom Kultury czeka na solistów, duety i zespoły (również z naszego miasta), które chcą się zaprezentować w tegorocznej odsłonie wydarzenia.

Zgłoszenia są przyjmowane przez internet. Szczegółowe informacje – zgłoszenie i regulamin – można znaleźć tutaj. Młodzi artyści zostaną podzieleni na kilka kategorii wiekowych. W zespole może być maksymalnie 8 osób.

Aby mieć szansę na udział w finale, najpierw trzeba przejść zdalne eliminacje. Wraz ze zgłoszeniem należy przesłać nagranie z występem. Wystarczy zaśpiewać jedną piosenkę w języku polskim – z mikrofonem lub bez.

Eliminacje potrwają do 10.04. (niedziela). 27.04. (środa) zaplanowano ogłoszenie listy finalistów, którzy miesiąc później spotkają się na dużej scenie Stargardzkiego Centrum Kultury. Finał festiwalu odbędzie się 28.05. (sobota) w Teatrze Letnim w Parku Chrobrego.

OFP „Dozwolone do lat 19” to coroczna okazja, by młodzi ludzie nie tylko pochwalili się swoim talentem, ale także skonfrontowali się ze swoimi rówieśnikami, których znają od lat. W jury od lat zasiadają osobowości polskiej muzyki. I tak będzie tym razem. Wykonania piosenek będzie oceniać Mietek Szcześniak. Wokalista zagości w maju br. w Stargardzie, gdzie poprowadzi m.in. warsztaty wokalne dla młodych uczestników, a także wystąpi z laureatami konkursu w Teatrze Letnim w Parku Chrobrego.

(r)

fot. – źródło: https://www.facebook.com/mdkstargard/

Poprzedni artykułKatarzyna Mądrowska – Sportowcem Roku 2021
Następny artykułZakup dekodera lub telewizora do odbioru telewizji naziemnej w nowym standardzie – z dofinansowaniem


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj