Stargard Festiwal ’22. Wystąpią gwiazdy z najwyższej półki

0

Zespół Ørganek, Agnieszka Chylińska, Sarsa, Natalia Przybysz, Smolik//Kev Fox, Katarzyna Nosowska oraz Krzysztof Zalewski – z udziałem tych gwiazd odbędą się tegoroczne, absolutnie wyjątkowe, Dni Stargardu.

– To będzie weekend pełen muzycznych wrażeń. Wykonawcy, których zaprosiliśmy, tworzą w różnych gatunkach, ale łączy ich to, że na swoich koncertach porywają tłumy. Jestem przekonany, że wszyscy przeżyjemy niezapomniane muzyczne chwile – mówi prezydent Rafał Zając.

Stargard Festiwal ‘22 zacznie się 24.06. (piątek) o 20:00. Najpierw wystąpi zespół Ørganek, a po nim swoje największe przeboje wykona Agnieszka Chylińska. 25.06. (sobota) o 20:00 zagra i zaśpiewa Sarsa, a następnie wystąpi Natalia Przybysz. Na niedzielę (26.06.) zaplanowane są aż trzy koncerty. O 19:00 na scenie pojawią się Smolik / Kev Fox, później Nosowska i na koniec – Zalewski.

– Te trzy gorące koncertowe dni, to kilkanaście godzin muzyki na żywo serwowanej przez uznanych w Polsce wykonawców. Plan wydarzenia jest niezwykle bogaty. Trudno szukać w tym czasie drugiego tak atrakcyjnego programu gdziekolwiek indziej w tej części Polski. Warto też dodać, że na Stargard Festiwal ‘22 zapewnimy najwyższą jakość dźwięku i oświetlenia scenicznego, a także szerokie zaplecze gastronomiczne – zapowiada Joanna Tomczak, dyrektor Stargardzkiego Centrum Kultury.

Wstęp na jeden dzień koncertowy będzie kosztować posiadaczy Stargardzkiej Karty Mieszkańca symboliczną złotówkę.

– Postanowiliśmy, że tak atrakcyjny Stargard Festiwal ‘22 ma premiować mieszkańców i być dla nich specjalną ofertą. Chcemy w ten sposób docenić, że tutaj żyją i pracują, tworząc coraz atrakcyjniejsze miejsce do życia i wypoczynku. Jeżeli ktoś do tej pory nie ma jeszcze swojej karty, to może ją wyrobić i kupić bilety za 1 zł. Oczywiście – jak zwykle – zapraszamy także gości spoza Stargardu – mówi prezydent Rafał Zając.

Bez Stargardzkiej Karty Mieszkańca bilety na koncerty w piątek i sobotę (24 i 25.06.) będą kosztować 59 zł za jeden dzień, a za wstęp w niedzielę (26.06.) bez SKM trzeba zapłacić 79 zł.

Sprzedaż biletów na wydarzenie już ruszyła. Wejściówki można kupować w kasie kina SCK (ul. Piłsudskiego 105) codziennie od 11:00 do 20:00, a także przez internet: na piątek – tutaj, na sobotę – tutaj, na niedzielę – tutaj. Wszystkie koncerty odbędą się na terenie zielonym za Młodzieżowym Domem Kultury (ul. Portowa 3).

(r)

Poprzedni artykułBędą Targi Pracy – organizuje je Powiatowy Urząd Pracy w Stargardzie
Następny artykułGodzina dla Ziemi 2022. Zgaśnie wieża ciśnień przy Czarnieckiego


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj