Cała Polska poznaje FILARY

0

Kilka miesięcy temu Stargardzkie Centrum Nauki FILARY zwyciężyło w konkursie „Inwestycja z Perspektywą”, pokonując 160 innych projektów z całej Polski. Organizatorem rywalizacji była Polska Agencja Prasowa. Ostatnio dziennikarze PAP odwiedzili Stargard. Efekty ich wizyty w FILARACH można obejrzeć na filmie.

Stargardzkie Centrum Nauki FILARY otworzyło się w październiku 2021 roku. Po zaledwie kwartale działalności zostało zgłoszone do konkursu Polskiej Agencji Prasowej, w którym wygrało tytuł „Inwestycji z Perspektywą”. Wyróżnienie to jest nagrodą za największą ilość głosów w internetowym plebiscycie, w którym wzięło udział 160 inwestycji samorządowych, dofinansowanych przez Fundusze Europejskie. Na FILARY oddano 24 400 głosów.

W ramach nagrody SCN FILARY odwiedzili reporterzy PAP. Efektem ich pracy jest artykuł i film, które przedstawiają Stargardzkie Centrum Nauki, jego ofertę, misję i znaczenie dla Stargardu – zarówno dla jego mieszkańców, jak i turystów, odwiedzających miasto.

Teraz o FILARACH dowiaduje się cała Polska, dzięki temu, że PAP udostępnił na swojej stronie materiały – artykuł i wideo – o SCN, z których korzystają serwisy informacyjne w całym kraju. To świetna okazja do promocji SCN Filary i Stargardu – patrz tu: https://pap-mediaroom.pl/nauka-i-technologie/centrum-nauki-w-65-tysiecznym-stargardzie-pokazuje-jak-fundusze-ue-zmieniaja 

Po zwycięstwie przyszedł czas, żeby o FILARACH dowiedziała się cała Polska. Na zwiedzających czeka już kolejna niespodzianka. W ramach podziękowania stargardzianom za aktywny udział w internetowym głosowaniu, FILARY zorganizują dzień otwarty. Szczegóły wkrótce.

(r)

Poprzedni artykułWernisaż w MAH. Pomniki i upamiętnienia w Stargardzie na przestrzeni wieków
Następny artykułRządowe wsparcie dla szpitali, w tym dla stargardzkiego


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj