Działania stargardzkiej drogówki. Prędkość i brawura surowo karane

0

Poprawa bezpieczeństwa na drogach to jedno z priorytetowych zadań policjantów. Przez nieodpowiedzialnych kierowców ludzie giną lub zostają ciężko ranni, dlatego organizowane są takie akcje jak „Prędkość”.

Funkcjonariusze w ramach tej akcji nie tylko sprawdzali, czy kierowcy przestrzegają ograniczeń i limitów prędkości, ale też przypominali, jak ważna jest to sprawa, aby każdy mógł czuć się bezpiecznie na drodze.

W miniony piątek policjanci ujawnili łącznie 35 wykroczeń, dotyczących przekroczenia dozwolonej prędkości, w tym jednego kierującego, który przekroczył prędkość o 51 km/h w obszarze zabudowanym.

– Na ul. Broniewskiego w Stargardzie tuż przed godz. 22:00 policjanci zatrzymali do kontroli kierującego passatem, który w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, jechał 102 km/h. 38-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 zł, stracił również prawo jazdy – informuje podkom. Krzysztof Wojsznarowicz ze stargardzkiej komendy policji.

Pamiętajmy: mając na uwadze bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i innych uczestników ruchu, stosujmy się do obowiązujących przepisów. W ten sposób unikniemy też wysokich mandatów.

(r)

Poprzedni artykułUczcili ofiary katastrofy smoleńskiej
Następny artykułPomorze Zachodnie na VELOBerlin 2022 – po prostu „genial”


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj