LKS Feniks Pesta Stargard. Posypały się medale

0

Reprezentanci stargardzkiego Feniksa zdobyli dziewięć medali podczas Mistrzostw Województwa Juniorów Młodszych. Równie dobrze poradziły sobie dziewczęta w Dolnośląskiej Lidze Zapaśniczej.

Zawody odbyły się w Stargardzie na obiektach treningowych Feniks Pesta w hali ZSB-T.

Na najwyższym stopniu podium stanęli: Nikola Piechocka (kat. 57 kg), Paulina Kucharczyk (kat. 73 kg) oraz Jakub Matwiejczyk (kat. 55 kg), który otrzymał również wyróżnienie za najlepsze walki turnieju.

Po srebro sięgnęli: Jakub Wawrzoła (kat. 110 kg), Filip Pawlikowski (kat. 65 kg) i Oliwier Danielewski (kat. 48 kg).

Brązowe krążki zdobyli: Łukasz Gocół (kat. 55 kg), Jakub Przybylski (kat. 55 kg) oraz Marcel Polasz (kat. 110 kg).

W tym samym czasie feniksowe dziewczyny wywalczyły pięć medali na Dolnośląskiej Lidze Zapaśniczej Kobiet.

Złote medale zdobyły: Maja Pawlikowska w (kat. 31 kg), Oliwia Jędrzejczak w (kat. 42 kg) i Sandra Piechocka w (kat. 29 kg).

Na trzecim stopniu podium stanęły Zofa Król (kat. 34 kg) i Nadia Tymejczyk w (kat. 31 kg).

Na piątym miejscu zawody ukończyła Zuzanna Sokołowska w (kat. 46 kg).