Czyste Powietrze – warto się spotkać

0

Każdy, kto chciałby dostać dofinansowanie na wymianę tzw. kopciucha – na bardziej ekologiczne źródło ciepła, może wziąć udział w spotkaniu informacyjnym. Wystarczy przyjść w środę (27.04.) o 15:30 do Urzędu Miejskiego w Stargardzie (ul. S. Czarnieckiego 17, sala 111). Pieniądze czekają też na stargardzian planujących np. termomodernizację domów albo wymianę okien i drzwi.

Podczas spotkania w urzędzie będzie można dowiedzieć się więcej o programie Czyste Powietrze. Zainteresowani mieszkańcy Stargardu poznają warunki, które trzeba spełnić, żeby otrzymać dofinansowanie. Na miejscu dowiedzą się też, na jakie konkretnie inwestycje można dostać pieniądze i gdzie złożyć wnioski.

Program jest skierowany do osób fizycznych będących właścicielami lub współwłaścicielami jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Wnioski o dofinansowanie w ramach Czystego Powietrza przyjmowane są w UM. Na miejscu mieszkańcy dostają niezbędną pomoc w wypełnieniu dokumentów. Warto wziąć udział w spotkaniu, żeby dowiedzieć się więcej. Można również zadzwonić – tel. 91 578 38 44. Szczegółowe informacje o programie są też tutaj.

(r)

Poprzedni artykułByło kino Ina… Zostały tylko schody
Następny artykuł„Zanim stanie się rzeczywistość” – wystawa prac Alicji Wolskiej


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj