Pomagamy Filipowi – z sercem

0

Przez cały maj i czerwiec zysk z plastikowych nakrętek wrzucanych do serca przed Urzędem Miejskim w Stargardzie (ul. S. Czarnieckiego 17) wesprze terapię małego Filipa. Chłopiec ma autyzm wczesnodziecięcy. Wizyty u specjalistów i dodatkowe zajęcia są bardzo kosztowne, dlatego rodzice Filipa liczą na pomoc stargardzian.

Chłopiec ma 7 lat. Został zdiagnozowany w 2018 r. i od tego czasu korzysta z pomocy wykwalifikowanych pedagogów. Najlepsze efekty przynosi terapia integracji sensorycznej, która jednak jest kosztowna.

Rozwój psychoruchowy Filipa poprawia się, ale chłopiec potrzebuje regularnych, częstych zajęć. Można go wesprzeć w bardzo prosty sposób. Wystarczy wrzucić plastikowe zakrętki do serca stojącego przed głównym wejściem do magistratu. Pieniądze pozyskane z ich sprzedaży pozwolą na kontynuowanie terapii chłopca.

Akcja MIEJskie SERCE trwa. Każdy, kto chce otrzymać nakrętki, może wypełnić formularz – szczegóły tutaj. Z takiej formy pomocy korzystają osoby, które potrzebują pieniędzy na leczenie, zakup sprzętu rehabilitacyjnego i wydatki związane z niepełnosprawnością – swoją lub dziecka czy innego członka rodziny.

(r), fot. – źródło: UM w Stargardzie

Poprzedni artykułŚwiętowaliśmy 231. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja – z radością, ale i w zadumie [zdjęcia]
Następny artykułMiędzynarodowy Dzień Jazzu z Moniką Borzym. „Tyle dam, ile mam”


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj