Jakie wakacje? Może półkolonie

0

Przerwa po roku szkolnym zbliża się dużymi krokami. Młodzi stargardzianie mają wiele możliwości letniego wypoczynku w mieście. Jedną z najbardziej lubianych form aktywności są półkolonie. Miasto dofinansuje organizację zajęć przez harcerzy z Hufca Stargard i Stowarzyszenie Potrzebny Dom. To łącznie ponad 170 tys. zł na półkolonie od 2022 r. do 2024 r.

Młodzi ludzie podczas wakacji kolejny raz ciekawie spędzą czas z rówieśnikami pod okiem doświadczonych opiekunów. Odwiedzą m.in. Stargardzkie Centrum Nauki FILARY, Muzeum Archeologiczno-Historyczne i Książnicę Stargardzką. Pobawią się na świeżym powietrzu, wezmą udział w zajęciach plastycznych i wybiorą się na wycieczki po okolicy.

W Stargardzie w wakacje zawsze dużo się dzieje. Imprezy dla dzieci organizuje także Młodzieżowy Dom Kultury i Stargardzkie Centrum Kultury. Z indywidualnych zajęć można też skorzystać w MAH i w Książnicy. Oferta jest szeroka, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Szczegółowe informacje na temat wszystkich wakacyjnych aktywności powinny pojawić się już za kilka tygodni.

(r)

fot. FB/MDK/archiwum

Poprzedni artykułBezpieczny weekend na terenie powiatu stargardzkiego – bez wypadku drogowego
Następny artykułDobrych wyborów w życiu! [zdjęcia]


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj