Zatrzymali ukrywających się. Poszukują kolejnych

0

Dobre rozpoznanie i czujność przynoszą pozytywne efekty. Właśnie dzięki tym staraniom stargardzcy policjanci w ciągu ostatniego tygodnia zatrzymali 7 poszukiwanych mężczyzn. Wszyscy od dłuższego czasu ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. 

Funkcjonariusze stargardzkiej policji każdego dnia otrzymują kolejne nakazy, doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których wszczynają poszukiwania ukrywających się. Celem mundurowych jest znalezienie miejsca pobytu tych osób i ich zatrzymanie.

Policja przypomina, że aktualny wykaz osób poszukiwanych znajduje się na stronie internetowej stargardzkiej policji: https://stargard.policja.gov.pl/zst/dzialania-policji/poszukiwani/poszukiwani.

– Apelujemy do osób, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu osób poszukiwanych za przestępstwa kryminalne, o przekazanie informacji do KPP w Stargardzie mailowo na adres: [email protected] lub telefonicznie pod numerami telefonów +48 47 78 29 511, +48 47 78 29 585 – informuje podkom. Krzysztof Wojsznarowicz ze stargardzkiej komendy policji.

(r)

Poprzedni artykułDobrych wyborów w życiu! [zdjęcia]
Następny artykułBędą remonty na stargardzkich cmentarzach – przy Kościuszki i Reymonta


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj