Wystartował ArtFestiwal 2022. Dzieje się

0

To najbardziej artystyczny weekend w tym roku. W sobotę i niedzielę (21-22.05.) różne zakątki Stargardu wypełnią pokazy, wystawy, spektakle i koncerty. W ramach ArtFestwialu uzdolnieni ludzie pokażą swoje umiejętności i spotkają się z odbiorcami w zupełnie nieoczywistych miejscach – m.in. na ulicach, w parkach, w zabytkach i w szkołach.

Jak zawsze każdy znajdzie coś dla siebie. Będą atrakcje dla małych i dużych, warsztaty, zajęcia, muzyka na żywo, taniec, spotkania z ciekawymi ludźmi i znacznie więcej. W tym roku twórcy przygotowali 90 propozycji. Dosłownie całe miasto wypełni sztuka, dlatego pomocna może być lista przygotowana przez Stargardzkie Centrum Kultury i opisy wszystkich wydarzeń – do sprawdzenia tutaj.

Tegoroczną nowością jest ArtFestiwal JUNIOR, czyli strefa dla dzieci w Młodzieżowym Domu Kultury (ul. Portowa 3) – zarówno w samym budynku, jak też na terenie zielonym. Tam najmłodsi zdolni stargardzianie pokażą swoje umiejętności. W pierwszych twórczych krokach pomoże im MDK, a w przyszłości być może sami dołączą do dużej festiwalowej rodziny. Początek w niedzielę (22.05.) o 11:00.

Wstęp na wszystkie wydarzenia –  jak zawsze – jest bezpłatny. Jeśli ktoś woli odwiedzać różne miejsca z papierową mapą w ręku, to warto się rozglądać – są w bardzo wielu punktach.

(r)

Poprzedni artykułTajemnicza Noc Muzeów z polowaniem na duchy
Następny artykułRower czeka na właściciela


Zanim dodasz komentarz – zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj